В Івано-Франківську лікарів взяли в “полон” через брак вакцини (відео)

768

В Івано-Франківську охочі вакцинуватися від коронавірусу не випускали медпрацівників із центру імунізації, оскільки вакцина закінчилася, а не всі люди з черги отримали укол. Інцидент стався у ТРК “Панорама PLAZA” у п’ятницю, 29 жовтня.

Центр вакцинації за графіком працює до 20:00, проте останню дозу вакцини там ввели о 19:15. За словами очевидців, їх не попередили, що препаратів не вистачає, передає “Галка“, – пише Оbozrevatel.

Черга на вакцинацію.

Усього за день використали близько 370 доз вакцини, а нові медикам не підвезли. Люди, які хотіли встигнути зробити щеплення до переходу області в “червону” зону, почали обурюватися.

“Коли зібралося понад 100 осіб – залишилося 32 дози, потім 17, потім 12. Ми не звинувачуємо медиків – ми хочемо, щоб їм забезпечили кращі умови і щось зробили з нами, тому що ми не вакциновані та утворився натовп”, – розповіла містянка.

На місце інциденту довелося викликати поліцію, яка врегулювала ситуацію. У комунальному підприємстві “Центр первинної медичної та консультативно-діагностичної допомоги” факт виклику правоохоронців підтвердили, проте ситуацію описали інакше.

На місці працювала поліція.

Там не згадали, що в центрі щеплення скінчилася вакцина, проте написали, що люди заблокували медпрацівників у приміщенні та погрожували не випустити їх, доки ті не вакцинують усіх охочих. Після переговорів конфлікт все ж таки був вичерпаний, медперсонал зміг спокійно допрацювати свою зміну до 20:00.

“Медичні працівники працюють для Вас і з Вами, але вони звичайні люди. Вони мають свої обов’язки та графіки роботи, згідно з яким вони і працюють. Давайте поважати один одного!” – сказано у повідомленні.

Мешканців Івано-Франківська також закликали вакцинуватися тоді, коли це рекомендує робити МОЗ та їхній сімейний лікар.

Скриншот посту Центру первинної медичної та консультативно-діагностичної допомогиу Facebook.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини