“Уже черги до церкви стоять”: Зеленський попередив про черговий спалах коронавірусу після Великодня

498

Через недотримання карантину на Великдень в Україні може відбутися новий спалах COVID-19.

В Україні після Великодня може статися нова хвиля захворюваності на коронавірус черезнедотримання протиепідемічних норм громадянами на свята.

Про це президент Володимир Зеленський заявив на брифінгу на ЧАЕС у понеділок, 26 квітня, передає ТСН.

Глава держави закликав очільників церков вкотре звернутись до людей напередодні свят, наголосивши на важливості дотримання карантину в умовах пандемії.

“Ми зараз бачили кадри, пасхальні кадри, там де дуже багато людей, вже черги до церкви стоять. Мені здається, через COVID-19 у нас може бути ще одна хвиля – ось де проблема. Я б, наприклад, на місці, якщо так можна сказати, голів церков, звернувся б ще раз до людей і сказав, щоб все ж таки люди пам’ятали: віра дуже важлива, але віра для живих перш за все”, – висловився український президент.

Раніше головний лікар одного з діагностичних медичних центрів Львова Тарас Жиравецький розповів, що нові штами коронавірусу передаються від хворої до здорової людини значно швидше, аніж попередники, і викликають стрімке ускладнення. У разі інфікування новим штамом вітаміни і популярні антибіотики не дають потрібного результату, основне – почати якнайшвидше лікування і оперативно реагувати на зміни стану.