Унікальна історія кохання: подружжя з України народилося в одному місці і майже одночасно (фото)

864

У місті Дубровиця Рівненської області подружжя Олени та Геннадія Конончуків розповіло про свою унікальну романтичну історію. Життя звело пару ще в пологовому будинку майже 50 років тому.

Про це повідомляє ТСН, поспілкувавшись із героями сюжету. Вони щасливо живуть уже 30 років і ні разу не пожалкували про свій вибір, – пише Оbozrevatel.

Подружжя народилося в один день, місяць і рік в одному пологовому будинку з невеликою різницею у часі. Геннадій старший за дружину на 2 години і 45 хвилин.

“Я лежав собі і помітив, що до мене привезли симпатичну дівчинку. Тоді і закохався”, – жартує чоловік.

Через кілька років пара зустрілася в одній школі. Батьки розвели їх по паралельних класах, але це не завадило хлопцю писати анонімні записки зі словами про кохання.

Згодом школяр таки зізнався у своїх почуттях і Олену та Геннадія закрутило в підлітковому романі. Квіти, прогулянки після школи та вальс на випускному вечорі.

В 19 років вони одружилися і відтоді живуть разом. У подружжя народилися дві донечки – Софія та Світлана. Вони захоплюються стосунками батьків і з радістю рівняються на них.

“Я бачу їхнє поєднання характерів і таке розуміння одне одного, і це настільки надихає, що мимоволі думаєш: а хочеться і собі так само”, – зізнається Світлана.

Геннадій та Олена Конончуки

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини