“Укрзалізниця” змінила правила купівлі квитків на електрички

764

Українська компанія “Укрзалізниця” скасувала оформлення проїзних документів на бланках замовлення для електричок. Раніше пасажири після придбання квитків через офіційний сайт отримували на електронну пошту бланк замовлення, який потрібно було обміняти у касі на проїзний документ.

“Пасажири з бланками замовлень не могли здійснити посадку на поїзд. АТ “Укрзалізниця” вирішило низку технічних питань та спростило цей процес, скасувавши оформлення бланків замовлень для регіональних поїздів”, – ідеться у повідомленні компанії, – пише Оbozrevatel.

Також в “Укрзалізниці” відзначили, що найзручніше купувати квитки через офіційний чат-бот. Його можна відкрити за посиланнями:

  • у Viber – https://vb.me/rus_railway;
  • у Telegram – https://t.me/Ukrzaliznytsia_Tickets_Bot.

Зазначимо, раніше в Україні змінили розклад низки поїздів у харківському напрямку. Вони ходитимуть тимчасовими маршрутами з 15 по 20 грудня.

Також змінюється час відправлення, тож можливі затримки в дорозі до 30 хвилин. Усі зміни відображені в онлайн-системі замовлення квитків.

Зміни пов’язані із плановим ремонтом на станції Люботин у Харківській області. Зокрема:

  • поїзд № 142/141-114/113 Львів – Бахмут прямуватиме в об’їзд Харкова. Не буде зупинок на станціях Святогірськ, Ізюм, Балаклія та Харків. Натомість склад зупинятиметься у Лозовій та Слов’янську;
  • поїзд № 1/2 Івано-Франківськ – Костянтинівка не зупинятиметься у Святогірську, Ізюмі, Лимані, Харкові та Слов’янському курорті. При цьому також додадуться зупинки у Слов’янську та Лозовій.
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини