Український плавець зі світовим рекордом завоював своє четверте “золото” Паралімпіади-2020

659
TOKYO, JAPAN - AUGUST 31: Maksym Krypak of Team Ukraine celebrates with the gold medal during the medal ceremony for the Men’s 100m Butterfly - S10 Final on day 7 of the Tokyo 2020 Paralympic Games at Tokyo Aquatics Centre on August 31, 2021 in Tokyo, Japan. His timing of 54.15s is a new world record. (Photo by Lintao Zhang/Getty Images)

Українець Максим Крипак побив свій же світовий рекорд у запливі на 100 метрів на спині, фінішувавши першим із результатом 57,19 секунди. Це “золото” стало для нього вже четвертим на Паралімпіаді в Токіо.

Слідом за ним дистанцію подолав італієць Стефано Раймонді (59,36), а третє місце посів француз Флоран Маре (1:01,30). Інший наш співвітчизник Станіслав Попов із часом 1:03,54 закінчив заплив на сьомій позиції, – пише Оbozrevatel.

Крипак побив свій же світовий рекорд

Відзначимо, що крім чотирьох нагород вищого ґатунку Крипак також виграв по одному “сріблу” та “бронзі” на Іграх у столиці Японії. Світовий рекорд, який побив наш співвітчизник, спочатку був встановлений ним на Паралімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро (57,24).

Українка Єлизавета Мерешко із самого початку запливу на 400 метрів вільним стилем вела боротьбу за золоту медаль з китаянкою Юян Чжан, але поступилася представниці Піднебесної на заключному відрізку дистанції 8 секундами – 5:12,61 проти 5:04,57. Тепер в активі нашої співвітчизниці п’ять нагород: 2 “золота”, 2 “срібла” та “бронза”.

Єлизавета Мерешко поступилася китаянці

Ще одну срібну медаль у скарбничку України приніс Антон Коль, який подолав 50 метрів на спині за 1:13,78. Його випередив ізраїльтянин Ліяд Шалабі (1:11,79). У битві за друге місце наш співвітчизник обігнав італійця Франческо Бетеллу (1:14,87).Антон Коль фінішував другим