Джамала скандально розійшлася з продюсером: він звинуватив співачку в шантажі

1008

Продюсер Ігор Тарнопольський заявив, що його колишня підопічна українська співачка Джамала особисто йому повідомила про розрив контракту, не пояснивши причин. Також він заявив, що “маніпуляція і шантаж у публічній сфері – це непрофесійно”.

Артистка і Тарнопольський співпрацювали 11 років. За словами продюсера, кліпи з YouTube-каналу виконавиці він не видаляв. Про це чоловік розповів виданню “Слух”, – пише Оbozrevatel.

“Красиво грюкнути дверима завжди простіше. Закрити всі справи і зобов’язання за контрактами набагато складніше. Маніпуляція і шантаж у публічній сфері – це непрофесійно, оскільки всі сторони знають, які є варіанти вирішення ситуації, в якій ми всі опинилися”, – висловився продюсер.

Тарнопольський повідомив, що на YouTube-каналі Джамали були обмежені права доступу у зв’язку з верифікацією авторів. У цьому випадку верифікація означає підтвердження від всіх творців аудіовізуального продукту, згода на передачу авторських прав, оскільки “виявили прогалини в пакеті документів на відеороботи”.

Продюсер наголосив, що всі кліпи обов’язково будуть відновлені і для цього зроблять все можливе.

Тарнопольський додав, що переговори між ним і артисткою були перервані саме Джамалою. Як виявилося, знаменитість відмовляється на пряму контактувати з продюсером.

Продюсер Ігор Тарнопольський заявив, що Джамала особисто йому повідомила про розрив контракту

Коротко про знаменитість:

Джамала – українська співачка і актриса кримськотатарського походження, народна артистка України, випускниця Національної музичної академії України. Виконує пісні в жанрах джаз, соул, фанк, фолк, поп та електро, а також бере участь в оперних постановках і шоу.

26 квітня 2017 року Джамала вийшла заміж. Її обранцем став Бекір Сулейманов, з яким співачка підтримувала стосунки з 2014-го. У пари двоє дітей.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини