Українські чотирилапі рятувальники стали одними із найкращих у світі

1048
Сергій Лухін та Кріс. Фото: ДСНС України

Четверо українських собак-рятувальників увійшли до сотні найкращих у світі за версією Міжнародної організації рятувальних собак (IRO).

Про це повідомляє Український інтерес з посиланням на Державну службу України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Для цього рейтингу враховували такі показники: професійна майстерність, рівень підготовки кінологів та песиків у період з 1 червня 2018 року до 22 липня 2019 року.

Українську ДСНС у сотні найкращих представляють:

  • Анна Кунічик зі своєю вихованицею Асею з Міжнародного центру швидкого реагування (м. Ромни, Сумська область) посіли 22 позицію в категорії “Пошук у природному середовищі”. Порода собаки – малінуа.
Анна Кунічик та Ася. Фото: ДСНС України
  • Ірина Давиденко з Аміною (сестрою Асі) з Міжрегіонального центру швидкого реагування (м. Ромни, Сумська область) посіли 69 сходинку в категорії “Пошук у природному середовищі”.
Ірина Давиденко та Аміна. Фото: ДСНС України
  • Сергій Лухін та Кріс з Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту (с. Ватутіне, Харківська область) перебувають на 90 сходинці як пошуково-рятувальна собака. Порода – такса. До речі, Кріс – єдина представниця цієї породи, яка займається пошуково-рятувальною справою у Європі.
Сергій Лухін та Кріс. Фото: ДСНС України
  • Валерій Радченко зі своєю Сатті (малінуа) з Мобільного рятувального центру швидкого реагування займають 68 місце в категорії “Пошук у техногенному завалі”. Порода – малінуа.
Валерій Радченко та Сатті. Фото: ДСНС України
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини