Українські школярі здобули чотири медалі на міжнародній олімпіаді з фізики

1106

Українські школярі не перестають вражати світ своїм інтелектом. На 50-ій Міжнародній фізичній олімпіаді в Ізраїлі (International Physics Olympiad, IPhO) наша команда виборола одне “срібло” та три “бронзи”.

Фото: imzo.gov.ua

Про це повідомляє Український інтерес з посиланням на Інститут модернізації змісту освіти.

Володарем срібної медалі став 11-класник Київського природничо-наукового ліцею №145 Роман Губенко.

Бронзові отримали: Михайло Цисін, учень 11 класу Києво-Печерського ліцею №171 “Лідер”, а також 11-класники Харківського фізико-математичного ліцею №27 Кирило Ковальчук та Анастасія Кутах.

Також відзначили почесною грамотою Валерію Рогозу, ученицю 11 класу Чернігівського ліцею №15.

Олімпіада відбувалася з 6 до 15 липня в Тель-Авіві. Учасники з 78 країн виконували завдання теоретичного (три задачі) та експериментального (дві задачі) турів. Кожного оцінювали індивідуально.

Керував українською командою головний науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти, доктор педагогічних наук Борис Кремінський.

Науковим наставником був завідувач катедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор, доктор фізико-математичних наук Станіслав Вільчинський.

Цікаво, що цю олімпіаду з фізики організовують із 1967 року. Українські команди беруть у ній участь із 1993-го. До сьогодні за цей час наші школярі вибороли вже 118 медалей: 17 золотих, 51 срібну та 50 бронзових.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини