Українка в Польщі народила четверню: батько дітей перебуває під загрозою депортації

1191

У польському Вроцлаві 20 вересня українка народила четверню на 30-му тижні вагітності. Вага новонароджених від 1279 до 1550 р.

Всі діти в здорові, але під загрозою депортації батько сімейства. Про це пише місцевий портал onet.pl., – пише Оbozrevatel

Відзначається, що сім’я переїхала з Кропивницького шість років тому. Тоді у них вже була дитина, якій зараз виповнилося 16 років.

Нещодавно на фірму, де працював Олексій Кучер, прийшли прикордонники з перевіркою, під час якої з’ясувалося, що він працевлаштований без дозволу воєводи. Чоловіка оштрафували і зобов’язали покинути країну, однак на час дії пандемії депортацію було тимчасово відкладено.

Марина Кучер.

Для того щоб знову влаштуватися на роботу і забезпечувати сім’ю, чоловікові потрібно мати дозвіл на роботу. У разі виконання рішення його дружина Марина може залишитися сама з п’ятьма дітьми.

Сім’я подала апеляцію на рішення прикордонної служби. За словами адвоката, рішення про депортацію винесено незаконно, а з урахуванням ситуації, в якій опинилися українці, шанси на позитивне рішення є.

Четверки у Вроцлаві.  Батькові загрожує депортація

Також уповноважена президента Вроцлава у справах мігрантів з України Ольга Хребор закликала воєводу Нижньосілезького воєводства звернути увагу на ситуацію.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини