“Це дуже гірко” – Олег Сенцов відреагував на скандальний вислів сестри про Україну

1243

Український режисер Олег Сенцов заявив, що йому прикро через слова своєї двоюрідної сестри Наталії Каплан, яка обматюкала Україну. Він висловив переконання, що це були емоції на тлі “загострення депресії” жінки.

Чоловік попросив вибачення за її різкі висловлювання на адресу держави. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, – пише Оbozrevatel.

“Мені прикро, що моїй двоюрідній сестрі Наталії так зараз погано, і на фоні загострення депресії в неї з’явилися емоційні пости. Я прошу вибачення за її різкі слова в бік України. Це дуже гірко”, – зазначив Сенцов.

Водночас він висловив вдячність сестрі за її багаторічну підтримку. Також попросив українців із розумінням поставитися до тяжкого психологічного стану жінки, в якому “вона перебуває уже тривалий час”.

Скриншот посту

Нагадаємо: 20 вересня Наталія Каплан (Кочнева) залишила кілька образливих постів про Україну на своїй сторінці у Facebook. Жінка заявила, що це “найгірша країна для еміграції”, а вона нарешті повертається додому – в Росію. У мережі припустили, що її сторінку просто зламали, проте сама вона написала, що це не так.

Двоюрідна сестра Сенцова раніше була громадянкою РФ, проживала в Москві й працювала журналісткою. У 2017 році вона переїхала до Києва, а в 2019-му указом президента отримала громадянство України.

Пост сестри Сенцова

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини