Українка перемогла в міжнародному вокальному конкурсі Competizione dell’ Opera

108

Українська співачка Анна Бондаренко посіла перше місце на Competizione dell’Opera – одному з найбільших у світі конкурсів вокалістів італійської опери. Єдина представниця нашої країни підкорила журі виконанням арії з опери “Тоска” Джакомо Пуччіні.

Про це повідомляє Український інтерес

🔝Друзья, отличные новости!👏Украинская певица и резидент арт-проектов «Концерты в Кирхе» Анна Бондаренко (Anna Bondarenko) стала победительницей Competizione dell’Opera🏆. Это один из самых крупных в мире конкурсов классических вокалистов🎙️🎶.▶️В отборочном туре участвовали 75 человек из 25 стран. Все они пели по-итальянски, так как этот язык считают самым объективным оперным языком в музыкальном мире🎼. ▶️Конкурс Competizione dell`Opera проводится в Европе с 1996 года. В нём участвуют молодые оперные исполнители со всего мира. Главная задача конкурса — не только выявить начинающие таланты, достойные блистать в крупнейших театрах и концертных залах, но и обеспечить им путь на мировую оперную сцену🌐🗺️. 😺Арт-промо группа KGroup с радостью и гордостью присоединяется к многочисленным поздравлениям🌹🌹🌹, а также все желающие могут не только поздравить с победой Анну лично, но и насладиться высоким искусством и мастерством обладательницы 1 места Competizione dell’Opera уже в это воскресенье 18 августа в 18.00 в программе На романтической волне / Дуэты для органа и голоса✨

Gepostet von KGroup / Концерты в Кирхе am Mittwoch, 14. August 2019

На участь у конкурсі заявки подали понад 600 виконавців. Пройшли лише 75 учасників із 25 країн. Фіналістами стали 13 виконавців. Друге та третє місця посіли росіянки – Вікторія Каркачова та Юлія Музиченко.

Це вже 23 Competizione dell’Opera, який відбувається в Європі з 1996 року. До журі конкурсу входять співаки, керівники найбільших театрів і концертних залів, представники вищих навчальних закладів та музичних ЗМІ, продюсери й імпресаріо – всього 25 експертів з Австрії, Німеччини, Фінляндії, Південної Кореї, Мексики, Італії та Росії. Головне завдання конкурсу – не лише відкрити молоді таланти, а й забезпечити їм шлях на світову оперну сцену.

У травні 2019-го чотирнадцятирічна українка Марія Корольова перемогла в міжнародному пісенному конкурсі Sanremo junior в Італії. Юна співачка з Дніпра виборола Гран-прі серед учасників із Північної та Південної Америки, Австралії, Африки, Європи та Азії.