Україні дадуть вакцину від коронавірусу для 20% населення

592

Фонд глобального доступу до вакцин Covid-19 COVAX підтвердив інформацію про виділення Україні вакцини від коронавірусу на безоплатній основі для 20% населення.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко у Facebook, – пише Газета.юа.

“Сьогодні стало відомо, що Україна як одна з країн, яка включена в роботу глобального механізму COVAX, має змогу отримати вакцини від коронавірусної хвороби у кількості доз, яка дорівнює 20% населення, безкоштовно. Це означає, що близько 4 млн громадян України зможуть вакцинуватись у першій половині 2021 року за рахунок фінансової підтримки з боку міжнародних партнерів та урядів інших країн”, – написав Ляшко.

Заступник міністра також зазначив, що до глобального механізму COVAX включено і потенційну вакцину від виробника Moderna, попередні результати дослідження якої вказали на 95% ефективності запобігання розвитку коронавірусної хвороби Covid-19.

“Ставимо пред собою завдання забезпечити імунізацію якомога більшої кількості населення перевіреними, якісними та безпечними вакцинами у 2021 році, як за рахунок глобальних ініціатив, так і за рахунок державного бюджету України”, – розповів Ляшко.