Українець запатентував батарею для електрокарів, що заряджається вчетверо швидше, ніж Тesla

1785

Харківський інженер Олександр Цихмистро запатентував акумуляторну батарею для електромобілів із характеристиками, що перевершують розробки Тesla.

Про це повідомляє ZIK із посиланням на видання Об’єктив.

Пристрій важить 15 кілограмів, швидко заряджається й має унікальну систему пожежогасіння

«Час зарядки у компанії Тesla 40 хвилин до 80%, ми заряджаємо батарею за 12 хвилин до 80%. Повний заряд у неї відбувається за 75 хвилин, а у нас за 20 хвилин. Приділено увагу системам пожежогасіння. Таких систем ні в одному електромобілі немає», – розповів 44-річний інженер-електромеханік.

Винаходом авторської акумуляторної батареї для електромобіля Олександр Цихмистро займається останні три роки. Він вже запатентував дослідну модель і тепер оформляє патент на сам винахід.

Винахідник уточнив, що використовував у своєму пристрої два елементи Тesla. Інші складові зроблені на 10 харківських підприємствах.

Батарея має унікальну дворівневу систему пожежогасіння, систему підігрівання й охолодження. Її потужність 24 кіловати.

На відміну від імпортних, ця акумуляторна батарея вдвічі дешевша. Щоб налагодити промислове виробництво, потрібні інвестиції в устаткування. Це, за словами інженера, 2-3 мільйони доларів.

Харківський інженер заявив, що розпочав переговори з китайськими й європейськими компаніями. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2018/01/02/ukrainets_zapatentuvav_batareyu_dlya_elektrokariv_shcho_zaryadzhaietsya_vchetvero_1237741

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини