Українець Кучмій вирвав “бронзу” на Кубку світу з боротьби за 3 секунди до кінця сутички (відео)

2521

У понеділок, 14 грудня, завершився третій змагальний день з боротьби на індивідуальному Кубку світу у Белграді (Сербія). Українець Микола Кучмій вирвав перемогу у вірменина Давида Овасапяна, додавши у скарбничку збірної бронзову нагороду.

Український борець Микола Кучмій, який виступає у греко-римському стилі, завоював “бронзу” у сутичці у ваговій категорії до 130 кілограмів. Поєдинок був одним із найспекотніших. Представник України зумів перевести свого суперника у партер та вирвати перемогу за 3 секунди до кінця. Фінальний рахунок зустрічі – 4:2 на користь Кучмія, пише 24 канал.

Як все відбувалось?

Бійка розпочалась не за сценарієм українця. Вже у першій 3-хвилинці вірменин перевів Кучмія у партер та заробив два пункти. У другому періоді борець з України виглядав значно активніше та володів перевагою, яка принесла йому очко.

Вірменин вже у думках отримав бронзову нагороду. Такий настрій суперника допоміг Миколі. Українець за три секунди до кінця емоційного протистояння перевів свого суперника у партер та вирвав перемогу у вірменина.

Овасапян був не згоден зі звитягою українця та відразу подав протест. Але судді були невблаганні та віддали перемогу Кучмія та додали у його доробок ще один бал – 4:2. Бронзова нагорода у кишені українця.

Днем раніше бронзову медаль здобув інший українець Сергій Новіков. У ваговій категорії до 87 кілограмів українець переміг іранця Хоссейна Ахмада Нурі. Цей бій розгортався не так напружено. Перемога Новікова – 12:4.