Українець безперервно провів сто боїв і став рекордсменом

411

Киянина Євгенія Михайленка визнали першим українцем, який відповідно до правил Дан-тесту пройшов найскладніше випробування у єдиноборствах – 100 повноконтактних поєдинків у безперервному режимі.

Результат пошуку зображень за запитом Євген Михайленко бокс

Про це повідомляє керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передає Український інтерес.

Ім’я майстра з рукопашного бою внесуть до Національного Реєстру Рекордів.

“Випробування у сто боїв” є популярним у Японії, а в Україні Дан-тест провели вперше.
Бої тривали в безперервному режимі впродовж 3,5 годин. Михайленко пройшов це випробування з блискучим результатом: 98 перемог, одна нічия і одна поразка. Для того, щоби пройти тест, потрібно було здобути не менше 60 перемог.

Більшість зі спарингів Євген Михайленко завершував нокаутами. Серед 25 суперників – володарі коричневих і чорних поясів, чемпіони та призери України.

Євгеній Михайленко – президент “Всеукраїнської федерації повноконтактного рукопашного бою”, президент клубу єдиноборств Irbis, багаторазовий чемпіон із рукопашного бою, хортингу, кікбоксингу, самооборони, бойового самбо.

Нагадаємо, що поєдинки легенд українського боксу – Віталія і Володимира Кличків – увійшли до 25 найкращих в історії в суперважкій вазі за версією американського видання Cleveland.