Україна здобула рекордні 23 медалі чемпіонату Європи з боксу серед юнаків і юначок

903

Збірна України завоювала 23 медалі чемпіонату Європи з боксу серед юнаків та юначок. Така кількість нагород стала рекордною для турніру.

Про це повідомила Федерація боксу України.

Загалом наша збірна посіла друге загальнокомандне місце, здобувши 7 золотих, 9 срібних та 7 бронзових медалей. У фінальних боях взяли участь 16 українських боксерів. Нашу команду на першості представляла максимально можлива кількість атлетів — 16 хлопців та 13 дівчат.

Як стверджують у Федерації боксу, відкриттям змагань стала спортсменка з Дніпра Анастасія Таран, яка виступала у ваговій категорії до 60 кілограмів. У фінальному бою вона нокаутувала суперницю з Польщі та зрештою була визнана найкращою боксеркою змагань.

Крім того, капітанка нашої збірної України серед дівчат Кіра Макогоненко після розгромної перемоги над представницею розгромила Росії виконала танець переможниці прямо у ринзі з українським прапором.

Турнір відбувався у столиці Боснії та Герцеговини Сараєво. На ньому виступили 274 боксери з 25 країн. Вік спортсменів — 13-14 років.