Україна виборола 49 медалей на паралімпійському ЧЄ з легкої атлетики

943

КИЇВ. 28 серпня.  Збірна України потужно виступила та посіла третє загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед паралімпійців, що відбувся у Берліні (Німеччина), повідомляє УНН з посиланням на прес-службу НКСІУ.

Національну легкоатлетичну команду представило 37 спортсменів (20 чоловіків, 17 жінок), які боролись за найвищі нагороди чемпіонату Європи з майже 600 спортсменами з 40 країн Європи та завоювали 19 “золотих”, 22 “срібних” та 8 бронзових медалей.

Загалом у національній паралімпійській збірній команді – 5 мультимедалістів (за золотими нагородами), 32 із 36-ти спортсменів повернулися в Україну з високими нагородами, 14 із них – із золотими нагородами. Крім того, 2 спортсмени вибороли по 1 золотій медалі, які не увійшли у медальний залік.

Найкраще від команди України виступили Лейля Аджаметова та Владислав Загребельний, котрі однаково вибороли по 2 золотій та 1 срібній нагороді.

Примітно, що перше місце серед усіх збірних посіла Польща (61 нагорода), другою стала Велика Британія – 50.

Додамо також, даний чемпіонат Європи був досить щедрим на рекорди: усього представниками 10 країн було побито 15 рекордів світу та 24 – Європи. Нашим спортсменам вдалось побити 2 рекорди світу та встановити 5 рекордів Європи.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини