«Україна спливає кpoв‘ю, бичована пандемією, але вона сильна і вистоїть» – глава УГКЦ закликав європейців молитися за Україну

1353

Блаженніший Святослав закликав українців у Німеччині та країнах Скандинавії молитися за Україну, яка живе в «часи великого страху».

Разом з тим Глава УГКЦ висловив сподівання, що вся світова спільнота підтримає нашу державу, – пише news.ugcc.ua.

Такий заклик Предстоятель зробив на інтронізації екзарха для вірних УГКЦ у Німеччині та країнах Скандинавії перед тим, як запросити до слова посла України в Німеччині п. Андрія Мельника.

«Дозвольте мені передати вам вітання від ваших братів і сестер з України», – сказав Глава Церкви, звертаючись до української діаспори в Німеччині та Скандинавії.

Він наголосив на тому, що Україна переживає зараз непростий час. «Нам непросто в Україні. Ми тепер живемо в часи великого страху, але ми знаємо, що вся світова спільнота нас підтримає. Україна спливає кров’ю, бичована пандемією, але вона є сильна, вона вистоїть. Моліться за нас! Нехай Господь Бог усіх нас покріпить і дасть нам день і час, коли ми будемо не плакати, а сміятися. Сердечно всім вам дякую», – сказав Блаженніший Святослав.

Пригадуємо, що 18 квітня 2021 року в Мюнхені відбулася інтронізація третього апостольського екзарха для українців у Німеччині та країнах Скандинавії владики Богдана Дзюраха.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини