“Україна рухається у прірву”: Ломаченко виклав відео із пропагандою “церковного телеканалу “Росія”

1145
Василь Ломаченко

Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко знову підтримав Українську православну церкву Московського патріархату. З інтервалом у кілька днів боксер розмістив у себе в Instagram два відео.

На першому диякон одеської єпархії УПЦ МП Андрій Пальчук закликає всіх голосувати за петицію на сайті Верховної Ради “Не забороняти УПЦ МП”, передає Обозреватель.

Ломаченко прокоментував це фразою “Людина, яка мовить про те, що сьогодні твориться у нас з нашою Українською православною церквою!”.

Свого часу Пальчук, коментуючи обстріл Святогірської лаври, побічно натякнув на провину ЗСУ.

“Лавра розміщена в такому небезпечному місці, і поруч висотка. І Збройні сили України там стоять і звинувачують наших: “Чого ви там стоїте, йдіть”, бо наступають війська РФ. Але це ж божевілля. Вони стоять, бо це наша земля. Снаряди летять у них та влучають у Лавру”, – зазначав Пальчук.

На другому відео Василь виклав ролик із Youtube-каналу “Союзу православних журналістів” (СПЖ).

“СПЖ – це щось на зразок телеканалу “Росія”, тільки для церковної теми. Винятково послідовні деміурги ненависті. Засновники – система фірм-прокладок із донецьким корінням”, – писала кілька років тому у своєму розслідуванні журналістка Ярослава Міщенко.

У пропагандистському матеріалі йдеться про переслідування УПЦ МП з боку влади України. Автори звинувачують президента Володимира Зеленського в лицемірстві та вважають, що йде цькування парафіян.

“Церкву христову можна заборонити і загнати в підпілля. Але знищити її не можна. Вона житиме за будь-яких обставин. Доведено історією. А ось що буде з країною, яка знищує церкву і ламає через коліно мільйони своїх співгромадян, – велике питання”, – наголошується в ролику.

”Україна рухається у прірву”. Ломаченко виклав відео із пропагандою ”церковного телеканалу ”Росія”

В описі додається, що “держава своїми руками знищує єдність країни. Невже ніхто не бачить, що Україна рухається у прірву?”.

Це відео Ломаченко підписав словами “Не все, що замишляють люди, можуть уже й зробити, але тільки те, що пускається їм від Бога”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини