Україна може піти на компроміс із Росією, якщо його схвалить народ, – Данілов

1827

Українська влада припускає можливість того, що країна може піти на компроміс із Російською Федерацією, однак це повинно відбуватися не за рахунок інтересів нашої держави. Крім того, таке рішення мають схвалити українці.

Про це сказав секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов під час брифінгу в Офісі президента у вівторок, 14 грудня, передає УНІАН. Водночас чиновник наголосив: йти на поступки у тому, що пропонує Росія, Україна не буде, – пише Оbozrevatel.

Він також додав, що країна-агресор у вимогах підвищує планку. На думку Данілова, це робиться для того, щоб викликати інші країни на розмову.

“Спілкування потрібно, але не за рахунок нашого суверенітету. Компроміс можливий, але важливо розуміти, що будь-який компроміс має межу, яку ми не можемо перетнути”, – підкреслив секретар РНБО, додавши, що поступитися і віддати свою територію і порушити Конституцію Україна ніколи не погодиться.

Данілов визнав, що загроза з боку РФ є, вона почалася у 2014 році, проте нині ситуація перебуває під контролем. Також чиновник додав, що все може змінитися будь-якої миті.

За його словами, після розмови американського президента Джо Байдена з главою української держави Володимиром Зеленським ситуація зі скупченням російської військової міці не змінилася.

“Вона залишилася в тому ж руслі, в тому ж ключі й на тій же стадії”, – заявив Данілов.

Нагадаємо: раніше політик висловив переконання, що Україна не допустить повторення 2014 року. Він зазначив, що відсіч агресору дасть усе суспільство. Секретар відомства додав, що у ворога в цьому випадку немає жодних шансів, а запорука перемоги не лише у потужних військах, а й у звичайних громадянах, які готові боротися.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини