Україна може опинитися в “чорному” списку для цивілізованих країн через фальшиві COVID-документи

851

В Україні стрімко зростає кількість хворих та померлих від коронавірусу.

Україна стрімко “червоніє”. І реально загрозлива ситуація з коронавірусом, схоже, лиш погіршуватиметься, передає ТСН.

Від вівторка, 26 жовтня, до наявних “червоних” зон додадуться ще Рівненська та Миколаївська області.

А от Буковина, не чекаючи на рішення держкомісії, фактично добровільно перевела себе в режим “червоної” зони. В торгові центри, кафе, спортзали й транспорт пускатимуть лише вакцинованих або з тестами, а всі масові заходи скасовані.

Цифри, що насправді є людськими життями, свідчать – пандемія в Україні поки що не піддається жодному контролю. Лише за один день, 21 жовтня, через коронавірус померло 614 українців. А це більше, ніж кількість смертей від COVID за весь липень. Тоді за місяць вірус забрав 599 життів.

Сьогодні, 24 жовтня, недільні дані – 20 тисяч 791 новий випадок інфікування. Ці цифри завжди трохи нижчі, ніж у будні, бо на вихідних працює менше лабораторій. Але й вони перевищують пікові показники весняної хвилі.

Що і як буде далі, таке враження, не знає ніхто. Влада і медики благають населення вакцинуватися. Україна в аутсайдерах за щепленнями серед усієї планети. І з дня на день Україна опиниться в “чорному” списку для усіх цивілізованих країн – бо почали масово підробляти COVID-сертифікати про вакцинацію.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини