Україна – головний постачальник туристів до Єгипту, в готелях будуть розмовляти українською, – міністр Халед ель-Енані

941

Міністр туризму і старожитностей Єгипту Халед ель-Енані анонсував, що незабаром у готелях персонал буде розмовляти українською мовою. Це пов’язано з тим, що українці посіли перше місце за кількістю туристів у Єгипті. Крім того, з таким проханням до Халеда ель-Енані вже звернулася українська влада.

Про це він розповів 29 червня під час зустрічі з українськими журналістами в Каїрі, організованої CFC Big Ideas. “Україна для нас є головним ринком… Я вже звернувся до представників готелів, щоб вони надавали послуги українською мовою”, – сказав міністр, – пише Оbozrevatel.

Також єгипетський політик зазначив, що наразі кількість туристів становить всього 40% від доковідного рівня. У минулому році Єгипет відвідали 1.5 млн українців.

Українські мандрівники можуть отримати безкоштовне лікування в разі зараження коронавірусом. При цьому єгипетський міністр пояснив, що весь персонал вже вакцинувався від COVID-19, а країна перебуває в “зеленій зоні”.

Раніше повідомлялося, що влада Єгипту дозволила туристам в’їзд до країни без ПЛР-тесту на коронавірус при наявності сертифіката про повну вакцинацію. Останнє щеплення повинно бути зроблене не пізніше ніж за 14 днів до дня подорожі.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини