Україна домовилася про масштабне постачання вакцини Pfizer: ексклюзивні подробиці

788

Україна отримає велику партію вакцини проти коронавірусу Pfizer протягом 2021 року. Її кількості вистачить для всіх вразливих категорій українців.

Про це нашому виданню стало відомо з достовірних джерел, – пише obozrevatel.

Згідно з отриманою інформацією, про постачання найбільшої партії вакцини вдалося домовитися за посередництва Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю.

За вказівкою президента Володимира Зеленського МЗС України зв’язалося з міністром охорони здоров’я Ізраїлю Йоелем Едельштейном, етнічним українцем, який народився в Чернівцях. “Він любить Україну і активно сприяв у контактах із компанією Pfizer. Потім було організовано відеоконференцію президента Володимира Зеленського із СЕО компанії Альбертом Бурлою”, – повідомило джерело.

Відразу після цієї розмови відбулася реєстрація цієї вакцини в Україні, і сьогодні Міністерство охорони здоров’я України отримало проєкт контракту. Зазначається, що обумовлений обсяг є істотним.

“Цієї вакцини вистачить для забезпечення всіх критичних категорій громадян – літніх людей, лікарів, військових. Україна отримає її протягом 2021 року”, – заявив співрозмовник OBOZREVATEL.

Нагадаємо, вакцина Pfizer минулого тижня пройшла процедуру реєстрації в Україні. Вона стала другим зареєстрованим препаратом після AstraZeneca.

Цей препарат вважають найбільш ефективним проти COVID-19. Так, у Британії заявили про різкий спад захворюваності після введення першої дози Pfizer, а також про зниження смертності серед вакцинованих.

Окрім цього, препарат виявився ефективним проти нового “британського” штаму вірусу.