У жовтні вдарять морози, в листопаді – піде сніг: синоптик дав прогноз на осінь і зиму в Україні

2034

Народний синоптик Леонід Горбань заявив, що в Україні перші морози вдарять уже в жовтні, а в листопаді може піти сніг. За його словами, зима буде морозною і сніжною.

Осінь прийде в Україну в другій декаді вересня, написав сайт Сегодня. Літо закінчиться проливними дощами, – пише Оbozrevatel.

За словами народного метеоролога, вересень ще порадує українців теплом, однак температура повітря вже не буде настільки виснажливою, як влітку. Ба більше, в третій декаді першого осіннього місяця в Україні почнеться бабине літо. Продовжиться воно і в жовтні.

Жовтень, як сказав експерт, буде досить сухим у першій половині місяця, але вже у другій його частині в Україні почнуться сильні дощі та вдарять перші заморозки.

“Холоди продовжаться і в листопаді, очікуються дощі і ранній сніг”, – сказав Горбань.

Синоптик уточнив, що точний прогноз на зиму можна буде зробити не раніше ніж за три місяці, проте “вже зрозуміло, що зима буде холодною”.

“Грудень буде суворим і морозним, із крижаними дощами в першій декаді та невеликим снігом у другій. До кінця місяця очікується справжня зима: з морозами і снігопадами”, – поділився Горбань.

На новорічні та різдвяні свята – потеплішає. Однак на Старий Новий рік знову вдарить мороз, який продовжиться до 19 січня, лише потім почне спадати.

Лютий, згідно з прогнозом експерта, буде по-справжньому лютим.

“Особливо сильні морози варто очікувати в другій половині місяця. Снігу також буде багато, ближче до кінця зими можливі снігові бурани”, – додав синоптик.

Леонід Горбань живе під Києвом. Йому скоро виповниться 82 роки. За освітою він інженер-механік, підполковник, який має 34 роки військової вислуги. Горбань єдиний в Україні, хто вміє спрогнозувати погоду на роки вперед.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини