У Запоріжжі російська ракета вбила сім’ю супермоделі: що відомо про трагедію

7869

6 жовтня рано-вранці російська ракета влучила в житловий будинок у самому центрі Запоріжжя. Від вибуху впала середина будівлі, поховавши під собою мешканців кількох поверхів. Зокрема загинула сім’я Іванових: батьки, неповнолітній син і доросла дочка.

Тренер упізнав тіло Тимофія

Зранечку 6 жовтня російські окупанти завдали ракетного удару по мирному Запоріжжю. Усього по місту випустили шість ракет. Одна з них влучила в житловий будинок у центрі.

Серед загиблих опинилася родина Іванових: 12-річний Тимофій, 26-річна Ксенія та їхні батьки – мама Юлія та батько Дмитро.

Тренер Тимофія з кросфіту Борис Білоконь того дня обдзвонював усіх своїх підопічних, уточнював, чи все з ними в порядку. На дзвінки відповіли всі, крім Тимофія.

“Я обдзвонив практично всіх своїх підопічних, практично всі вийшли на зв’язок, окрім сім’ї Тимохи. Дзвоню його родичам, у відповідь “абонент не абонент”. Пізніше я дізнався, що він жив у тому самому будинку, куди поцілила ракета, сім’я Тимохи була всередині. Але до кінця не міг у це повірити, тому сам пішов до того будинку. Слідчий мені сказав, що тіла дівчини (його старшої сестри) і ще двох дорослих із таким самим прізвищем дістали з під завалів, а тіла дитини не знайшли. Через деякий час я прийшов знову на впізнання згорілого трупа дитини, і ним виявився “Тіматі”. Вся родина була всередині будинку, просто спали – і в одну мить їх не стало”, – описує тренер.

Тимофій займався у групі Бориса Білоконя. На перше тренування прийшов із батьком, тренер виклав на своїй сторінці відео, де Тимофій крутить педалі на тренажері. Він був першим учнем у дитячій групі тренера.

Займалася наукою та була моделлю

26-річна Ксенія Іванова була моделлю. Рік тому вона перемогла у конкурсі краси “Супермодель 2021” у Запоріжжі.

“8 вересня 2021 року ця прекрасна дівчина прийшла до нас на конкурс краси й підкорила всіх своєю добротою і чарівністю. Зараз її немає серед живих, о 5-й ранку російська ракета цих тварин поцілила в під’їзд її будинку”, – написала в Instagram кастинг-директорка Світлана.

Вчителька, яка викладала у класі Ксенії біологію та готувала її до вступу до медичного інституту, каже, що вона була дуже талановитою.

“Вона дуже посидюча, старанна, хотіла стати медикинею. Ось усі хороші слова, які можна сказати про людину, це про Ксенію”, – розповідає Юлія Лашина.

Ксенія з “червоним” дипломом у 2018 році закінчила магістратуру Запорізького національного університету за спеціальністю “Біохімія та імунологія”. Під час навчання вона займалася науковою роботою, готувала наукові публікації, виступала на конференціях.

Посіла призове місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Потім вона вступила до аспірантури свого університету за спеціальністю біологія, вивчала імунологію.

Крім того, що вона займалася наукою, Ксенія вільно спілкувалася англійською мовою, була перекладачем для іноземних делегатів конференцій. Виступала англійською на міжнародних конференціях.

Тема її дисертації “Імунні механізми під час загрози невиношування вагітності”, наступного року вона мала захищати свою роботу. Окрім навчання, вона працювала у діагностичній лабораторії.

Усі, хто знав дівчину, кажуть, що вона була світлою людиною, дуже талановитою та працьовитою.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини