“Хр*нь”: Усик поставив на місце росіян за слова про те, що України не існує

572

Українець Олександр Усик (20-0, 13 КО) жорстко пройшовся по кремлівській пропаганді, яка називає нашу країну штучною.

Об’єднаний чемпіон суперважкої ваги наголосив, що українці завжди боролися за свої незалежність та самовизначення, а росіяни цьому всіляко перешкоджали.

Про це він заявив в інтерв’ю польському виданню Interia.pl, передає Обозреватель.

Він назвав повною хр*нью висловлюючи російську владу про те, що українців не існують, і звинуватив представників країни-агресора в ускладненні нашого життя.

“Сучасна, незалежна Україна існує понад 30 років, і всі ці роки ми за щось боролися: за свободу, за право на самовизначення, за переконання та цінності. І вони постійно ускладнюють нам життя. Вони кажуть, що ми ніхто, що такої країни не існує, що ми ні на що не маємо права, що Україна – штучне, вигадане утворення. Що хр*нь, звичайно. Але навіть якщо б це було так, якби нас “винайшли”, ми існуємо, ми є. Нас більше 40 мільйонів, не можна залишити без уваги одну з найбільших країн Європи”, – підкреслив боксер.

Він додав, що українці завжди демонстрували вміння боротися та перемагати.

“Я пишаюся всім, чого досягла моя країна, я пишаюся українцями. Бути українцем почесно. Звідки взялися наші великі боксери? Нам просто потрібно це. Бог посилає нам людей, які допомагають нам перемагати та показують іншим, як боротися та перемагати”, – резюмував Усик.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини