У Відні відбудеться Український благодійний бал

1260

Зібрані кошти підуть на потреби шкіл-інтернатів на Сході і Заході України.

У Відні щороку традиційно проходять благодійні бали, наприклад, “Бал життя”, який вразив неймовірними нарядами. Цього року, 17 лютого втретє пройде Український благодійний бал. Організатором традиційно виступає Товариство української молоді в Австрії.

Український благодійний бал проводять з метою популяризації української культури серед австрійців і іноземців. Саме тому, на балу будуть звучати українські пісні в симфонічному аранжуванні, які виконає професійний австрійський оркестр. Також виступатимуть українські музиканти, а діджеї будуть проходити тематичні майстер-класи. Справжньою окрасою події стануть сукні-вишиванки ведучої. Крім того, заплановано проведення благодійного аукціону і Томболо з цікавими призами.

Бал відбудеться за підтримки Міністерства інформаційної політики України та ряду міжнародних організацій і партнерів, зокрема Інституту Дунайського регіону та Центральної Європи (IDM), Українсько-австрійської Асоціації, Київської ініціативної групи “Альпбах”, OeAD-Бюро Львів, мережі магазинів “Рукавичка”, Torramma, Дизайн-студії Оксани Полонець, Укрінформ і UA TV.

“У цей вечір у розпал сезону балів традиційний віденський бал переплететься з українським шармом, що зробить ваш вечір розкішно незабутнім. Пишний палац в стилі бароко ще в 18 столітті дарував Відню грандіозні музичні події. Його стіни чули гру геніальних Моцарта і Гайдна. 17 лютого Palais Auersperg в черговий раз відкриє двері для сотень гостей, щоб провести незабутню ніч, повну музики, танцю, вишуканості і традицій “- відзначили організатори.

Український бал у Відні відвідають VIP-персони з України та Австрії. Захід відкриє зірка світової оперної сцени Ольга Пасічник, серед гостей балу буде співачка Віденської опери Зоряна Кушплер, яка відкривала Український бал у Відні в 2017 році, письменниця Ірена Карпа, німецькомовна українська письменниця Мар’яна Гапоненко, австрійський диригент Луганського оркестру Курт Шмідт, директор Інституту славістики Віденського університету професор Алоїс Вольдан і інші представники дипломатичної та бізнес-еліти Австрії та України. Дизайн-студія Оксани Полонець надасть ексклюзивні сукні-вишиванки для ведучої, а головним лотом аукціону стане українська вишиванка з унікальним візерунком від гуцульських майстрів.

Крім того, гості зможуть поборотися за лоти від ювелірної майстерні братів Kochut, оригінальні прикраси якій представлені в магазині Eka Jewellery в самому центрі Відня, гутшайни від кондитерської еклерів і патізеріі “Кафе Телеграф” та інші.

Український бал у Відні відкриватимуть дебютанти. Вони будуть танцювати традиційний полонез та віденський вальс. Крім того, в програмі майстер-класи кадриль і сальси Руеда від переможців кубків України і міжнародних конкурсів, фіналістів Блекпульського фестивалю в Шанхаї Костянтина і Надії Панченко.

“Як і на багатьох міжнародних подіях подібного рівня, Український бал ставить благодійні цілі: виручені кошти від аукціону та Томболо підуть на дитячі будинки на Сході і Заході України”, – розповідає один з організаторів Українського балу Петро Амбрік.

У минулому році на балу вдалося зібрати 4 тисячі євро, які Товариство української молоді в Австрії передало на потреби шкіл-інтернатів в місті Бережани та селі Нове Село Тернопільської області, а також в місті Кремінна Луганської області.

Джерело: segodnya.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини