Україський фільм «Гуцулка Ксеня» переміг на кінофестивалі у Японії

2249

Фільм Олени Дем’яненко «Гуцулка Ксеня» отримав головну нагороду, Grand-Prix Atami Film Festival 2019 у Японії.

Про це повідомляє Zaxid.net

Головний Приз фестивалю Олені Дем’яненко вручила зірка японського кіно Момоі Каора («Імператор», «Привид в обладунках»).

Режисерка Олені Дем’яненко з нагородою фестивалю
Фестиваль проходить з 28 червня до 1 липня в курортному містечку Аматі, яке називають «японським Голлівудом», біля підніжжя знаменитої гори Фудзі.

У журі – Хироши Касивабара (голова японської Асоціації сценаристів), Джун Асакава (популярний японський режисер, який працює в Голлівуді), Еліот Гроув (канадський продюсер, засновник кінофестивалю Raindance).

Цього року на розгляд відбіркової комісії фестивалю надійшло більше 1200 фільмів. До програми ігрового кіно відібрано п’ять фільмів, серед яких – «Гуцулка Ксеня».

Головними партнерами фестивалю є кінотеатральна мережа країни, а також провідний телевізійний канал, що розширює можливості для подальшого представлення українського фільму на кіно-телеринку Японії.

На українських кіноекранах фільм «Гуцулка Ксеня», створений за мотивами легендарної (та свого часу забороненої) оперети Ярослава Барнича, побував весною 2019 року.

Головні ролі у фільмі зіграли Варвара Лущик, американський актор та композитор, студент університету в Нью-Джерсі Макс Лозинський. Також у ролях – Ігор Цішкевич, згаданий уже Олег Стефан, бельгієць Олів’є Бонжюр, Катерина Молчанова, Марічка Штрибулова, учасниця групи «Цешо», Вікторія Янчук, Наталья Кобизська, Віталій Ажнов, Юрій Рудковський, а також львівські актори Олег Стефан та Януш Юхницький. Також у фільмі грають та співають Dakh Daughters та «Даха Браха» .

«З Америки до Ворохти прибуває група американців з важливою місією – знайти наречену для молодого Яро. Батько юнака залишив заповіт, за яким Яро отримає у спадок мільйон доларів, якщо одружиться зі свідомою українкою. Чи вдасться хлопцеві знайти справжнє кохання?», – йдеться у синопсисі фільму.

Картина була знята за підтримки Держкіно та мала чималий глядацький успіх в Україні.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини