У Росії залишилось ресурсів максимум на 2 роки війни, – Скібіцький

450

Держава-терорист Росія ще має запас військового потенціалу, щоб продовжувати війну проти України у 2023 і навіть у 2024 році. Проте вдарити по можливостях Кремля можна за допомогою санкцій.

Ба більше, тривалість війни залежить не лише від РФ, а й від військової допомоги Україні. Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів заступник начальника ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький, – пише OBOZREVATEL.

За його словами, українська розвідка солідарна зі своїми колегами з військової розвідки Литви щодо запасу військової потужності РФ. У цьому випадку йдеться про те, що країна-агресор, ймовірно, ще може витримати два роки війни.

Скібіцький наголосив, що ці прогнози стосуються конвенційної війни. Водночас він упевнений, що якщо санкції на Росію посилюватимуться, то запас військової потужності в агресора буде ще меншим.

Щодо прогнозів на 2023 рік, заступник начальника ГУР упевнений, що дуже багато залежатиме від допомоги міжнародних партнерів України. Зі свого боку військово-політичне керівництво країни робитиме все, щоб звільнити територію країни від окупанта.

“У нас є чіткі пріоритети щодо розвитку здібностей Збройних сил для того, щоб почати проводити успішні операції зі звільнення наших територій. Це наша основна мета сьогодні. Ми робитимемо все для звільнення наших територій від загарбника”, – розповів Скібіцький.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини