Тепер у контрнаступ: українські військові успішно завершили навчання на Challenger 2

363

Упродовж декількох тижнів наші військові перебували у Великій Британії, де освоювали керування бойовими танками Challenger 2. ЗМІ з посиланням на міноборони країни повідомили, що навчання було успішно завершено.

Про це пише 24 канал, посилаючись на The Guardian

У понеділок, 27 березня, повідомили, що українські військовослужбовці повертатимуться додому з Великої Британії після танкових навчань на Challenger 2. Зауважимо, що в Лондоні ще з січня пообіцяли нам передати ескадрилью одиниць цієї військової техніки – тобто 14 штук танків.

ЗСУ готуються до контрнаступу

Як зазначили в The Guardian, ці навчання були вкрай важливими, адже танки Challenger Київ планував використовувати під час потенційного контрнаступу.

Українські екіпажі повернулися додому після завершення навчання у Великій Британії на британських танках, які планують використовувати під час контрнаступу проти Росії. Як вважають, він (контрнаступ) уже готується, – йдеться в повідомленні.

Окрім того, там наведена заява міністра оборони Великої Британії Бена Уоллеса, який констатував, що українські військові надихають своєю рішучістю під час навчань. Він додав, що Лондон продовжуватиме підтримувати Київ стільки, скільки буде потрібно, зокрема, військовою технікою.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини