“У нас тут “учасник”: у Житомирі ветеранку АТО зацькували за право на пільговий проїзд

247

Водій транспортного засобу та деякі пасажири дорікнули учасниці бойових дій через зароблені ними на Донбасі пільги.

У Житомирі водій маршрутки оскандалився спробою відмовити у пільговому проїзді учасниці бойових дій на Донбасі Асі Оброткіній. Про інцидент вона сама розповіла на своїй сторінці у Facebook.

“На 15.00 купую квиток в Київ із Центрального Автовокзалу міста Житомир. О 14.45 підходжу до автобусу давати квиток водію, придбаний по посвідченню УБД, а мені він говорить: «У мене немає місць. Треба приходити раніше! Мені що когось виганяти?», я відповідаю стримано і досить спокійно: «Вибачте але це не мої проблеми. У мене квиток на цей рейс, отже я ним і маю їхати.». Водій заходить в салон і голосно говорить людям: «Хтось один виходьте бо у нас тут один учасник!» (зрозуміло я думаю в якому контексті).

І допоки я не сказала, що буду викликати поліцію для встановлення правопорушення нічого не змінювалось. Після цього все владналося без втручання правоохоронних органів. Я сіла в автобус, там де молода жінка мені сказала: «Вам нє кажеться что Ви наглая?! Учасник ана, да канєшна!».

Я вихована людина і намагаюсь не звертати уваги на не досить вдячних осіб. Мені достатньо знати про себе те, ким я є насправді і люди які мене оточують теж знають правду.

Шановні Учасники Бойових Дій (тільки я про реальних учасників), відстоюйте власні права! Крім нас самих ми нікому не цікаві!

Дорогі українці, поважайте хоча б трішки людей, які дарують Вам спокій. Хоча б в чомусь давайте нам зрозуміти, що ми Вам важливі.

А Вам жіночка я хочу побажати всього самого світлового та доброго по життю! І нехай Ви ніколи не пізнаєте, як стати дійсним учасником бойових дій.
Дякую за Ваше розуміння та підтримку!”

На 15.00 купую квиток в Київ із Центрального Автовокзалу міста Житомир. О 14.45 підходжу до автобусу давати квиток…

Gepostet von Ася Оброткіна am Freitag, 24. Januar 2020

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.