“Їм виявилося не однаково… І вони не питали розгублено “какая разница?”… Герої Крут були такими юними, їм би – жити й жити!” – Петро Порошенко

180

“Їм виявилося не однаково. І вони не питали розгублено «какая разница?». Герої Крут були такими юними, їм би – жити й жити!…”

Народний депутат, п’ятий президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook вшанував пам’ять Героїв Крут:

“Та залишилися нездійсненими мрії, недописаними – поеми, недоведеними – теореми, недолюбленими – дівчата, і ненародженими – діти. Але всім поколінням українців ці хлопці показали взірець жертовності й справжнього патріотизму.

Деякі політики і досі трактують ті події як більшовицько-українську війну. А насправді то була війна проти України, яку вела Росія і в червоній, і в білій своїх іпостасях. Не тільки ж Муравйов у вісімнадцятому, а ще й Денікін у дев’ятнадцятому. І Путін в чотирнадцятому.

Захищати країну мають не діти, а добре підготовлені Збройні Сили. Сильна держава неможлива без сильної армії. Ми засвоїли цей урок. Більше жодних пацифістських ілюзій!
Ми за мир, але боронимо свою Вітчизну так, як належить справжнім патріотам. За нами – правда, що за нами – наші родини, наші мами, наші кохані жінки, наші рідні діти. За нами – Україна”

Їм виявилося не однаково. І вони не питали розгублено «какая разница?». Герої Крут були такими юними, їм би – жити й…

Gepostet von Петро Порошенко am Mittwoch, 29. Januar 2020

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.