У НАН попередили про погані наслідки, якщо не вакцинувати 100 тисяч українців щодня

356

Член Національної академії наук, голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО Сергій Комісаренко вважає, що Україні необхідно до кінця 2021 року зробити вакцинацію від COVID-19 30 млн громадянам.

За його словами, якщо цього не станеться, то “буде дуже погано для людей”. Відповідну заяву Комісаренко зробив в ефірі телеканалу “Україна 24”, – пише obozrevatel.

“Справа в тому, що набувають все більшого поширення варіанти вірусу, які будуть менш чутливими, а деякі, можливо, взагалі не чутливими до існуючих вакцин”, – розповів фахівець.

Комісаренко впевнений, якщо Україна потрапить у проміжок часу, коли вже з’являться ці варіанти коронавірусу, то це буде дуже погано для населення.

Вакцинація від коронавірусу в Україні

Він додав, що вакцинація – єдиний шлях до колективного імунітету. За його словами, всі країни світу намагаються докласти максимум зусиль, щоб вакцинувати своє населення, але “наша медицина цього не планує”.

“Нам треба провести вакцинацію 30 млн осіб до кінця року, треба переконати людей, що вакцина є єдиним шляхом для вироблення колективного імунітету, що це єдиний шлях побороти інфекцію, зберегти здоров’я і життя. Для цього ми маємо кожен день імунізувати 100 тис. осіб“, – підсумував академік.