У МОЗ заявили про стабілізацію ситуації з COVID-19 в Україні: озвучено цифри

950

За минулий тиждень в Україні суттєво знизилася динаміка виявлення нових випадків інфікування COVID-19. Помітне зниження показника зафіксували у Вінницькій (-38%) та Івано-Франківській (-37%) області.

Такі показники можуть свідчити, що ситуація з COVID-19 у країні стабілізується. Про це під час брифінгу 14 лютого заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, – пише Оbozrevatel.

За його словами, вперше за останні 4 тижні кількість виявлених випадків та госпіталізованих припинила зростання та демонструє спад.

“За минулий тиждень зареєстровано 235 256 випадків коронавірусної хвороби, що на 7600 випадків менше порівняно з попереднім тижнем. У лікарні за тиждень госпіталізовано 24575 хворих, що також на тисячу менше ніж минулого тижня”, – сказав Ляшко.

При цьому він зазначив, що ознаки стабілізації епідемічного процесу спостерігаються на тиждень раніше, ніж показували прогнози Міністерства охорони здоров’я. Ляшко наголосив, що зниження тижневої захворюваності на Івано-Франківщині спостерігається другий тиждень поспіль, що свідчить про проходження пікового періоду.

У той же час, за тиждень найбільше зросла кількість нових випадків на території Києва (+51%). У Запорізькій області також суттєво додалася кількість нових інфікувань (+50%). Однак і ця цифра, порівняно з попереднім тижнем, коли показник становив +109%, зменшилася.

Втім, міністр додав, що це лише перші позитивні ознаки стабілізації захворюваності в Україні та країна, як і раніше, перебуває на високих цифрах реєстрації нових випадків COVID-19.

Нагадаємо, станом на 14 лютого карантинні обмеження, пов’язані з COVID-19, до “жовтого” рівня послабили у двох областях та у місті Київ. Інші регіони на сьогоднішній день перебувають у “помаранчевій” та “червоній” зонах епідеміологічної небезпеки.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини