У мережі показали, якою була зима 1956-1957 років на Подолі в Києві: архівні фото

3011

У Києві зима 1956-1957 років була сніговою та холодною. На Подолі не існувало Рибальського мосту, а Пішохідний на Трухановому острові – тільки будувався.

Архівні фотографії були опубліковані на сторінці спільноти “Старі фото Києва” у соціальній мережі Facebook. На знімках можна розглянути, якою була стара частина міста 65 років тому, – пише Оbozrevatel.

“Зима 1956-57 років. У кадр потрапили урочище Гончарі, Володимирська гірка, будівництво пішохідного мосту. Фото було опубліковане вперше”, – йдеться у повідомленні.Поділ. На задньому плані можна побачити елеватор.

Замкова гора.

Вид на Поділ.

На знімках, крім перелічених вище місць, можна впізнати Замкову гору, на якій на той час дерев не було. Вона була не доступна для відвідування, незважаючи на те, що тут розташований один із старих цвинтарів Києва. Причина – апаратна радіостанція, яка була об’єктом, що охоронявся.Пам'ятник Магдебурзькому праву.

Набережна Дніпра.

Вид на художній інститут.

Крім того, можна побачити Художній інститут, Андріївську церкву, будівлю елеватора, початок Андріївського узвозу та історичну частину Подолу.Будівництво пішохідного мосту на Трухановому острові.

Початок Андріївського узвозу.

Частина Старого Подолу.

Пам'ятник Володимиру Великому.

Нагадаємо, у Києві 1978 року для очищення даху Центрального залізничного вокзалу від великої кількості снігу залучали курсантів військового училища. Вони працювали на даху будівлі без жодної страховки.

 

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини