У Херсонській обласній лікарні спалах коронавірусу, захворіла половина лікарів

998

У Херсонській обласній клінічній лікарні зафіксовано спалах коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це повідомив директор Департаменту здоров’я Херсонської облдержадміністрації Віктор Короленко, передає “Прямий“, з посиланням на видання Укрінформ.

“Так, це правда, 53 особи (інфіковані. – Ред.), половина з них лікарі. Ми вивезли хворих з кількох відділень”, – сказав Короленко.

Хворих приймають “чисті” відділення двох міських лікарень – лікарня імені Тропіних та імені Лучанського.

Короленко зазначив, що відбудеться службове розслідування щодо спалаху коронавірусу. За його словами, протягом тижня у лікарні будуть проводити обстеження та профілактичні заходи. Повністю закрити лікарню не можуть, адже вона вузькопрофільна, і є відділення, яких немає в області більше ніде – наприклад, нейрохірургія, кардіохірургія, опікове.

Заступник голови ОДА Вадим Чабан розповів, що керівництво лікарні досі не надало екстреного повідомлення про нещасні випадки у Держпрацю, головному державному санітарному лікарю Херсонщини – “наче це не у них”. Як він пояснив, є відповідна урядова постанова, яка роз’яснює, як керівництво лікарні повинно реагувати у випадку виробничого травматизму (зокрема, це й захворювання працівників на COVID-19).

“У взаємодію з іншими органами вони (керівництво обласної клінічної лікарні. – Ред.) не вступили, це викликає велике запитання. Тому на сьогоднішньому засіданні робочої групи медичного штабу по COVID-19 прийнято рішення, що головний державний санітарний лікар Херсонщини офіційно надасть інформацію власнику лікарні – обласній раді, керівництву ОДА та у головне управління Держпраці в області для того, щоб це управління включилося у процес розслідування”, – зазначив Чабан.

Наразі в області 24 037 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. З них: 21 045 людей побороли недугу, 2 266 людей інфіковані COVID-19, 726 людей померли.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини