У 4 районах Києва вимкнуть гарячу воду: адреси та дати

241

У Києві з 12 по 26 червня комунальне підприємство “Київтеплоенерго” проведе гідравлічні випробування тепломереж. Гарячу воду вимкнуть у чотирьох районах столиці.

Як повідомили в пресслужбі КП, роботи почнуть в Оболонському, Подільському, Солом’янському та Святошинському районах, – пише Оbozrevatel.

У “Київтеплоенерго” нагадали, що гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки до опалювального сезону. Їх перевіряють, щоб своєчасно виявити слабкі місця та зменшити рівень аварійності в холодну пору року.

Як відомо, в Києві через продовження посилених карантинних обмежень початок гідравлічних випробувань на тепломережах перенесли на початок травня. Відповідне рішення було ухвалено столичною владою, оскільки через введення локдауну більшість жителів столиці працювала дистанційно.

Нагадаємо, в Києві починаючи з 7 травня комунальне підприємство “Київтеплоенерго” провело гідравлічні випробування 33% тепломереж. Вони обслуговують 4,1 тис. будівель житлового та соціального фонду.

Адреси відключень у Святошинському районі

 

 

Адреси відключень в Солом’янському районі

 

 

Адреси відключень в Подільському районі

 

 

Адреси відключень в Оболонському районі