Ціна на газ не виросте, його вистачить усім, – Вітренко

1297

НАК “Нафтогаз” володіє потрібною кількістю газу, щоб повністю забезпечити комунальні потреби українського населення протягом усього прийдешньої ціни. Вартість природного палива при цьому не зміняться, а збережеться в рамках 7,42 грн за кубічний метр.

Про це розповів глава правління національної компанії Юрій Вітренко в ефірі політичного ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”. Він підкреслив, що всі тривожні повідомлення про те, що українці “замерзнуть або збанкрутують при оплаті платіжок” викликані бажанням політиків збільшувати власні рейтинги, – пише Оbozrevatel

“Для населення питання безперебійного проходження цього опалювального сезону без підвищення цін вирішується урядом разом з національною компанією. І люди можуть бути впевнені, що в складних умовах вони будуть забезпечені газом”, – вказав Вітренко.Вітренко в ефірі.

Що стосується обігріву об’єктів соціальної інфраструктури, то глава правління “Нафтогазу” зауважив, що тут ситуація складніша, але тарифи для них передбачені не вище 16,8 грн/куб з ПДВ і тарифом на транспортування.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини