“Це вдарило по країні”: Зеленський розписався в тому, що заяви про держпереворот – це вигадка, – аналітик

1779

Політичний аналітик Олександр Кочетков вважає, що заява президента Володимира Зеленського про можливий переворот мала на меті змістити акценти питань журналістів на пресмарафоні.

Про це він заявив у програмі “Змістовно з Єгором Чечериндою” на Еспресо.TV.

“Мені, як політтехнологу, наразі дуже просто пояснити, що відбулось. По-перше, якщо нам анонсований (вираз із шоу-бізу) переворот, то обов’язково перед початком цього треба оголосити на всю країну та весь світ, що захоплені ці заколотники, небезпеки немає, можемо жити далі. Такого оголошення не було і відповідно, його відсутність, президент розписався – що це вигадка”, – сказав Кочетков.

Він вважає, що ця заява була не лише для того, щоб змусити (Ріната, – ред.) Ахметова піти на якісь перемовини, а спробувати перемкнути увагу журналістів на пресмарафоні з неприємних запитань про відпочинок в держрезиденції, про вагнергейт.

“Всі почнуть запитувати про це, а про неприємні питання забудуть. По-перше, воно не вийшло, по-друге – це вдарило по країні і національна валюта полізла, відчутний стрибок гривні. Це демонстрація абсолютного нерозуміння, як заяви першої особи держави впливають на весь світ, нацекономіку та все загалом. Вони продовжують бути в координатах шоу-бізу. Сказав та забув”, – підсумував політчний аналітик.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини