Добровольцю “Правого сектора” було присвоєно звання Героя України (фото)

1271

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України із врученням ордена “Золота Зірка” командирові 1-ї окремої штурмової роти ДУК “Правий сектор” Дмитрові Коцюбайлу (“Да Вінчі”).

Про це повідомляє “Галка“.

Прикарпатець Дмитро Коцюбайло удостоєний цього звання “за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, передає “Новинарня“.

“Дмитро Коцюбайло, відомий на псевдо “Да Вінчі”, у свій 21 рік став наймолодшим командиром 1-ї штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор”. Восьмий рік на російсько-українській війні. Російські терористи підгорають від одної лиш згадки його позивного. Чотири роки тому Дмитра нагородили орденом “Народний герой України”. Сьогодні в парламенті доброволець отримав найвищу нагороду нашої держави — Герой України. Радію, що наша країна почала нагороджувати достойних ще за життя, а не лише тих, хто поклав його за рідну землю”, – дописав у фейсбуці народний депутат від партії “Голос” Роман Лозинський.

https://www.facebook.com/lozynskyi.roman/posts/4382306528548702

“Доброволець, який з перших днів на війни – він, як ніхто, гідний цієї відзнаки. Сім років боротьби за офіційне визнання наших добровольців, за статуси, за справедливість! Ця почесна відзнака не тільки Да Вінчі, а великий крок для всіх наших добровольців! Я не вірю, що це сталося! Справді історичний момент! Дякую всім причетним, ну, а Да Вінчі щиро вітаю!”, – написала громадська діячка, голова ГО “Доброволець” Анна Демиденко, яка багато працювала над отриманням добровольцями статусу учасників бойових дій.

https://www.facebook.com/byblidze/posts/10209148435186192

Також відомо, що у червні 2017 року доброволець отримав громадську відзнаку “Народний герой України”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини