“Треба слідкувати, щоб Україна не закупила російську вакцину” – Лінчевський

997

За словами ексзаступника глави МОЗ Олександра Лінчевського заяви влади слід сприймати скептично та пильнувати, щоб держава не закупила російську “вакцину”.

Про це заступник міністра охорони здоров’я у 2016-2019 роках Олександр Лінчевський розповів в програмі “Великий ефір Василя Зими”, передає Еспресо.TV.

На прохання ведучого прокоментувати новину, щодо закупки 16 млн доз вакцин від COVAX Україною, пан Лінчевський зауважив, що в першу чергу слід знати, які саме вакцини потраплять в Україну.

“Ми не перший раз чуємо заяви міністра і президента. І про те, як буде 75 тис. тестів на добу, а зараз їх є втричі менше, і про те як багато масок, апаратів та тестів прилетить з Китаю. І цього не сталося. Перше, вакцина не по повинна бути російською”, – прокоментував ексчиновник.

Він наголосив, що для Росії вакцина від коронавірусу – це перш за все політичний проєкт. За словами Лінчевського, наразі в РФ немає технології та можливостей створити вакцину

“Якщо навіть говорити про те, що росіяни заявляють, то складники того “Спутника”, вони зовсім не ті, що в американської вакцини”, – наголосив Лінчевський. Він підкреслив, що при виробництві “Спутника V” не досліджувалась ні безпечність вакцини для людей, ні її ефективність.

“Треба розуміти, що обіцянки щось зробити і реальні цифри повинні збігатися”, – додав ексчиновник.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини