Своє 30-річчя відзначає Василь Ломаченко: усе про життя та спортивну кар’єру

893

17 лютого свій ювілейний день народження зустрічає професійний український боксер Василь Ломаченко. Сьогодні, видатному спортсмену виповнилося 30 років. То ж, ми підготували для вас усе спортивну кар’єру найтитулованішого боксера України.

Дитинство

Його дитячі роки промайнули у містечку Білгород-Дністровський, що в Одеській області. Там, 17 лютого 1988 року, у сім’ї професійної акробатки та тренера в боксерському клубі народився Василь Ломаченко. То ж, ще змалечку, батьки приділяли надзвичайно багато уваги саме спортивному виховуванню майбутнього чемпіона. Можливо, тоді, Василь ще і здогадуватись не міг, що у своїх 30 років стане найтитулованішим боксером України.

Перший бій на міжнародному рівні

Перший бій Василя на міжнародному рівні відбувся під час турніру “Надія”. Тоді йому було лише 6 років, проте вже тоді він здобув перемогу над супротивником, який був важчим і старшим за нього. Аби не засмучувати суперника, судді оголосили двом хлопцям результат “нічия”.

Окрім боксу, майбутній чемпіон займався й іншими видами спорту –  до них увійшли танці, футбол, веслування та самбо.

Перші Олімпійські перемоги

Першим вагомим успіхом боксера стала перемога у фіналі на літніх Олімпійських іграх в Пекіні 2008 року. Василь подолав свого суперника із Франції Хедафі Джелхіра із рахунком 9:1.

Після переможного бою Ломаченко отримав звання найтехнічнішого боксера олімпійського турніру 2008 року, здобувши Кубок Вела Баркера.

Опісля, Ломаченко знову став олімпійським чемпіоном. Під час Олімпіади у Лондоні 2012 року, Василь знову переміг, змагаючись із представником з Південної Кореї Ханом Сун Чулою.

Із 2012 по 2013 рік український боксер змагався у складі боксерської команди Українські отамани, яка виступала в аматорській лізі World Series of Boxing.

Єдина поразка – несправедлива

Звісно, у житті не буває злетів без падінь. То ж у титулованого боксера таки була одна поразка. Вона сталася під час “брудного бою” із мексиканцем Орландо Салідо у березні 2014 року. Василь Ломаченко був здивований методами суперника, який безжалісно завдавав удари по печінці, нирках та місцях “нижче пояса”. На подив українського боксера, це не викликало жодної реакції рефері щодо порушення правил. Та все ж, Василь навіть у цьому бою боровся до кінця, завдаючи чіткі удари в обличчя суперника.

Безсумнівний успіх

Далі Василя Ломаченка чекав шалений успіх, адже усі наступні поєдинки на рингу для нього були переможними. У бою із Гарі Расселлом Ломаченко виграв титул чемпіона світу у напівлегкій вазі. Пізніше, тріумфальними стали його бої з Чонлатарн Пірійяпіньо, Гамальєром Родріґесом, Ромуло Коасіча, Романом Мартінесом, Ніколасом Волтерсом, Джейсоном Сосою, Мігелем Марріагою та Гільєрмо Рігондо.

На торсі Василя Ломаченка набитий портрет батька – людини, що створила своїми зусиллями справжнього переможця. Українця, яким ми пишаємось і українця, якому ми бажаємо ще більшого успіху!

Вітаємо нашого чемпіона зі святом!