Харківський вундеркінд встановив рекорд України

2576

Хлопчик на ім’я Лев Бондаренко, який вчиться в в Харківському фізико-математичному ліцеї №27, знає всі 140 термінів з квантової фізики та астрофізики.

Завдяки цьому, Лев Бондаренко став першою дитиною – чотири рази рекордсменом за версією Національного реєстру рекордів України. Найбільша кількість рекордів, яка раніше була зареєстрована в реєстрі в категорії «діти», – це три рекорди однієї дитини.

Лев Бондаренко вчиться за індивідуальним графіком в 4-му класі приватної школи. 2-й і 3-й клас хлопчик пройшов екстерном. Серед його захоплень, окрім квантової фізики і астрофізики, – підводний світ, біологія, кріптозоологія. Як розповіла мама рекордсмена, Лев вчить китайську, японську, німецьку, іспанську та щовечора перед сном розповідає їй історії англійською мовою, які сам придумує.

Лев Бондаренко розповів, що продовжить читати книги, в тому числі книги Стівена Хокінга, хоче встановити свій п’ятий рекорд по знанню персонажів аніме «Драгонболл» і поки не змінює старої мрії, про яку розповів цього літа, – стати кролиководом і вирощувати рідкісні види кроликів.

За словами керівника Нацреєстру рекордів Лани Вітрової, спостерігається тенденція, коли маленькі діти показують великі досягнення. Наймолодшій рекордсменці – 1 рік і 7 місяців.

Лана Вітрова: «Велика заслуга в цьому батьків. Адже саме батьки повинні взяти за руку дитину і вести її до перемоги. Якою би розумною дитина не була, їй потрібна підтримка. Як тільки зараз пройде інформація, що Лев встановив рекорд, у нас знову піде хвиля дитячих рекордів. Це відповідає на запитання: навіщо потрібні рекорди? Для того, щоб самому рухатися вперед і давати стимул іншим ».

Як повідомляє прес-служба Харківської міськради, в 5 років і 3 місяці Лев встановив свій перший рекорд України в номінації – «Найбільша швидкість читання дитиною вголос незнайомого тексту» (141 слово в хвилину). У 5 років і 9 місяців зайняв перше місце на всеукраїнській премії «Диво-дитина». Ще через 2 місяці став лауреатом в номінації «Ерудит року» на національній премії «Дитина року», в 6 років і 4 місяці встановив другий рекорд України – «Максимальна кількість відтворених напам’ять назв столиць країн світу» (207 столиць). А в 6,5 років хлопчик встановив третій рекорд України – «Відтворення напам’ять найбільшої кількості наукових назв живих істот відповідно до зображень» (310 назв).

Джерело: Об’єктив 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини