“Страх, у якому жила, помер разом із ним”: журналістка Лугова, яка пережила напад, повідомила про смерть обвинуваченого

766

Журналістка телеканала “Інтер” Анастасія Лугова, яка пережила влітку 2020 року в купе потяга “Маріуполь – Київ” напад із боку зловмисника Віталія Рудзька, 20 квітня в Instagram повідомила, що обвинувачений помер 13 квітня.

“Суд перенесли у зв’язку зі смертю обвинуваченого. Нам повідомили, що Рудзько Віталій помер 13 квітня. Не буду занадто емоційною, але хочу сказати, що страх, у якому я жила весь цей час, переживала, що буде, коли Рудзько вийде, чи знайде він мене, як далі жити… Так от, цей страх помер разом із ним”, – написала вона, передає Бульвар Гордона.

Журналістка не уточнила в публікації причини смерті обвинуваченого. За словами Лугової, вона не має наміру завершити судові розгляди.

“Це не кінець моєї справи. Мене це не зупинить! Ми будемо відстоювати в суді мої права, тому що за те, що сталося, має нести відповідальність не лише він. У цій ситуації маємо ще багато запитань і претензій до цілої системи, яка не здатна забезпечити безпеку пасажирів. На моєму прикладі і завдяки вашій підтримці ми зможемо створити прецедент, який дійсно щось зрушить у системі безпеки пасажирів і дозволить бути впевненими в тому, що наші права можна і треба захищати”, – резюмувала вона.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Анастасия Лугова (@nastyalugova)

У коментарі виданню “Українська правда” прессекретарка Київської міської прокуратури Надія Максимець повідомила, що Рудзька 10 квітня госпіталізували із СІЗО у зв’язку з погіршенням стану здоров’я через хворобу, а 13 квітня він помер.

Максимець підкреслила, що тілесних ушкоджень у Рудзька не було. Наступне судове засідання, під час якого визначать долю кримінального провадження у зв’язку зі смертю обвинуваченого, заплановано на 19 травня.