Солістка гурту Go_A отримала престижну нагороду

7162

Солістка українського гурту Go_A Катерина Павленко отримала престижну всеукраїнську нагороду “Жінка III тисячоліття”. Її виступ на Євробаченні 2021 став для багатьох справжнім відкриттям і важливою місією, з якою артистка гідно зуміла впоратися.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив український правознавець і державний діяч Руслан Стефанчук. Він додав, що Катерині Павленко вдалося відшукати українську пісню, яка подобається абсолютно всім, – пише Оbozrevatel.

Пісня "Шум" Go_A увійшла в топ-10 світових музичних чартів

“Сьогодні мав честь вручити солістці гурту Go_A Катерині Павленко спеціальну нагороду всеукраїнської премії “Жінка III тисячоліття”. Катерина недавно вразила всю Україну. І це було зроблено по-українськи. Вона виконала важливу і початкову місію в наших серцях – змусила об’єднатися. В самій пісні були переплетені мотиви сучасних танцювальних бітів, чарівного етнічного вокалу і потужного гітарного драйву. Всією сім’єю ми дивилися виступ гурту Go_A на Євробаченні, і ця музика закликала нас до об’єднання – танцювали як молодші, так і старші”, – йдеться у підписі до знімка.

Катерина Павленко з Go_A отримала престижну нагороду.

Скриншот публікації.

Скриншот публікації.Скриншот публікації.

Нагадаємо, що на Євробаченні 2021 Україна посіла 5 місце. А за результатами глядацького голосування – 2 місце.

Гурт Go_A – Євробачення 2021

"Фінал Євробачення-2021: де, коли і о котрій годині дивитися виступ Go_A"

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини