Соліст Kalush Orchestra озвучив Притулі своє рішення щодо Євробачення-2022

1826

Співак Олег Псюк, соліст гурту Kalush Orchestra заявив, що з менеджерами колективу вже зв’язувалися на рахунок виступу на Євробаченні-2022 у Турині. Проте всі подробиці та фінальну відповідь буде відомо лише після зустрічі організаторів та гурту, яка призначена на сьогодні, 18 лютого.

Відповідну заяву Олег Псюк зробив у прямому ефірі у коментарі для ведучого Сергія Притули на Радіо НВ. “Так, вони сьогодні зв’язувалися з нашими менеджерами і ми повинні до них прийти розмовляти. Завтра (у п’ятницю, 18 лютого, – Ред.) буде фінальна відповідь. Коли ми підпишемо всі папери, тоді ми зможемо заявити точно”, – сказав соліст Kalush Orchestra, – пише Оbozrevatel

Також Псюк розповів, як вони співпрацюватимуть із “Суспільним”, після того, як колектив погрожував судом за те, що ті “плутали результати”. Тоді Олег Псюк звинуватив організаторів нацвідбору у фальсифікаціях.

“Ну, можу сказати, що мій гарний виступ не залежить від “Суспільного”. І я навіть радий, що Євробачення в Італії організовують не вони, тому я представлятиму Україну, а не “Суспільне”. Наші претензії були виключно до них, через те, що не ясно і не прозоро все відбувалося. Судді плуталися, і навіть один з них почав нас відкрито злити і ображати”, – сказав Олег Псюк.

Гурт Kalush Orchestra.

Також співак залишився здивований, чому учасникам не показали картку з результатами.

“Стільки було плутанини, що ми хотіли розібратися. Нам не дуже подобається те, що зараз ми виглядаємо так, типу які посіли друге місце, “добре підемо до них”, – зізнався Псюк.

Соліст гурту Kalush Orchestra.

Наприкінці бесіди співак зізнався, що через скандал багато “зловмисників” намагаються знайти різну інформацію на них і зламують соціальні мережі.

“Пробують соціальні мережі учасників групи ламати. Музикант наш, колись їздив до Поплавського в масовку в 2013 році в Москві. Але, він там навіть не виступав. А потім він жодного разу там не був”, – запевнив Олег Псюк.

Нагадаємо, організаційний комітет національного відбору на Євробачення-2022 дискваліфікували Alina Pash (Аліну Паш) за фальшиву довідку про перетин українського кордону з окупованим Кримом у серпні 2015 року. Перед цим стало відомо, що співачка самостійно зняла свою кандидатуру з участі у пісенному конкурсі, оскільки не хоче бути частиною “брудної історії”.

Гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania посів друге місце у національному відборі з 14-ма балами.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини