“Сім років вiйни… Їм тут робити нічого!”: Зібров про концерти Лорак в Україні та артистів, які гастролюють у РФ

6511

Народний артист України Павло Зібров поділився з нами думкою про українських виконавців, які повертаються додому після гастролей у РФ, та російських артистів, які гастролюють Україною.

Весною цього року Ані Лорак, яка вже довгий час гастролює Росією, дасть одразу три концерти в Україні – у Харкові, Запоріжжі та Херсоні. Влітку минулого року артистка дала концерти в Одесі – тоді Лорак виступила на батьківщині вперше за сім років, передає Сьогодні.

Ми поцікавилися у артистів та продюсерів, що вони думають стосовно українських артистів, які давно працюють у країні-агресорі, але зараз різко захотіли повернутися додому.

“Одіозним тут нічого робити! Вони зробили свій вибір – не ми за них, а вони! Сім років війни. Дорослі люди ж”, – каже Павло Миколайович.

Мене дивує Шуфутинський (російський співак Михайло Шуфутинський. – Ред.). Він же був у Криму. Якщо вже для всіх робити (заборону на виступи. – Ред.), то для всіх. Мене дивує, що все так вибірково. Дивлюся – висять його афіші на 8 березня. Прекрасний артист, мені подобається його творчість, але якщо артисти зайняли свою позицію – не за Україну – і порушують закони нашої країни, то які можуть бути винятки? Чому? Я думаю, що розберуться потрібні служби, – коментує артист.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини