«Штоби іх нікто нє дьоргал»: російська легкоатлетка прокоментувала скандальне фото з Магучіх

3644

Російська стрибунка у висоту Марія Ласіцкене дала перший коментар про спільну фотографію зі своєю українською колегою Ярославою Магучіх після церемонії нагородження на Олімпіаді в Токіо. У ньому вона заявила, що її турбують спокій і комфорт наших співвітчизниць.

На своїй сторінці в Instagram легкоатлетка відзначила, що буде й надалі ставитися з теплотою та повагою до українок незалежно від їхніх заяв. Спортсменка додала, що більше не буде повертатися до цієї теми, – пише Оbozrevatel.

“Найголовніше, щоб Ярославі та іншим українським дівчатам було спокійно й комфортно. Щоб їх ніхто не смикав. Все інше не має значення. Жодні заяви не змінять мого теплого ставлення та поваги до них. P.S. На цьому тему вважаю закритою. Жодних коментарів щодо цього не буде”, – написала Ласіцкене.

Ласіцкене прокоментувала скандал

Нагадаємо, що на змаганнях зі стрибків у довжину спортсменка з РФ посіла перше місце, а Магучіх – третє. Після цього вони з Ярославою сфотографувалися обіймаючись, з прапорами Олімпійського комітету Росії (ОКР) та України. Це викликало великий резонанс у нашій країні.

Ласіцкене і Магучіх

За Магучіх заступилися каратист Станіслав Горуна, який різко відповів критикам легкоатлетки, і Жан Беленюк, який закликав припинити її цькування.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини