Шпажистка Катерина Чорній принесла Україні перше “золото” на юнацьких Олімпійських іграх

956

У другий день III літніх юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі (Аргентина) скарбничка збірної України поповнилася першою золотою нагородою.

Київська фехтувальниця Катерина Чорній стала чемпіонкою юнацької Олімпіади в індивідуальному турнірі шпажисток, повідомляє Укрінформ.

На шляху до фіналу Чорній обіграла Тамілу Мурідову з Казахстану (15:10), угорку Кінгу Декані (14:13) чешку Вероніку Белешову (15:11), здобувши у вирішальному поєдинку вольову перемогу над Кайлін Сінь Ян Се з Гонконгу – 11:9 (0:0, 2:5, 9:4).

Як повідомлялося, днем ​​раніше український дзюдоїст Олег Вередиба став бронзовим призером юнацької Олімпіади-2018 у ваговій категорії до 55 кг.