5 найкращих осінніх фільмів, що подарують затишок

3584

Осінь – пора теплого пледу, домашнього затишку та хорошого фільму. Аби зробити ваш вечір позитивним та романтичним, ми підготували добірку із 5-ти найкращих кінострічок про золоту пору, що приковують увагу з перших хвилин. Беріть до рук чашку ароматного чаю і насолоджуйтесь переглядом!

БОЙФРЕНД З МАЙБУТНЬОГО, 2013

У свої 21 Тім Лейк розуміє, що може подорожувати в часі. У ніч після Нового року його батько розповідає про цю секретну можливість чоловіків у їх родині. Хоча Тім не може вплинути на хід історії, все ж він має могу дещо змінити у власному житті.

Кадр з фільму “Бойфренд з майбутнього”

ОСІНЬ В НЬЮ-ЙОРКУ, 2000

Головний герой Уілл Кін (Річард Гір) прогулювався у Центральному парку і назавжди попрощався зі своєю ще однією коханкою. У ту ж хвилину він побачив Шарлоту Філдінг, а вже ввечері вона святкувала своє 22-ге день народження у його ресторані.

Кадр з фільму “Осінь в Нью-Йорку”

МАЧУХА, 1998

Адвокат зрілого віку Люк Харрісон кидає дружину Джеккі заради молодої дівчини Ізабель. Згодом стосунки між екс-подружжям налагоджуються, і навіть Джеккі та Ізабель добре спілкуються, а ось діти пари не приймають свою мачуху. Джеккі була не готова ділитися любов’ю своїх дітей з чужою жінкою, проте потім розуміє, наскільки це добре, адже дізнається, що смертельно хвора.

Кадр з фільму “Мачуха”

ЛЕГЕНДИ ОСЕНІ, 1995

Це романтична розповідь про трьох братів, їхнього батька та одну жінку, яка дивним чином змінює життя цих чоловіків. У головних ролях – красунчик Бред Пітт та легендарний Ентоні Гопкінс.

Кадр з фільму “Легенди осені”

КОЛИ ГАРРІ ЗУСТРІВ САЛЛІ, 1989 

Після першої зустрічі Гаррі та Саллі не сподобались один одному, однак долі зводила їх разом знову й знову. Згодом ці двоє стали друзями, які знають один одного вже багато років, проте кожного із них мучить запитання: «Чи існує дружба між чоловіком та жінкою?».

Кадр з фільму “Коли гаррі зустрів Саллі”
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини